KALENDER

Volledige kalender

Hier vind je een volledige lijst van de zalen.

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Zaal Uitslag
20/09 15u45 Niel 1 Heren 1 Nie 3-1
20/09 16u00 Devo Heren 2 Schu 3-2
20/09 19u00 Loenhout Dames 1 Loe 3-2
20/09 18u00 Jong Edegem Dames 2 Ede 3-2
27/09 13u00
Heren 1 Deurne OB
Thuis 3-1
27/09 18u00
Heren 2 Zorgvliet 2
Thuis 3-2
27/09 15u00
Dames 1 Bravoc 2
Thuis 3-2
27/09 16u30 Dames 2 Sloep VC 1 Thuis
1-3
04/10 16u30
Heren 1 Niel 2
Thuis 3-2
04/10
18u00
Heren 2 Kielvo
Thuis 3-0
04/10
15u00
Dames 1 Wavoc
Thuis 3-0
04/10
16u00
Zorgvliet
Dames 2
Schu
0-3
11/10 14u00
Pannenhuiseke
Heren 1 Ede
0-3
11/10
15u00
Deurne OB
Heren 2 Alo
2-3
11/10 18u00
Boechoutse
Dames 1 Boe
3-2
18/10 18u00
Heren 2
Heren 1 Thuis 1-3
18/10 14u30
VC Lier
Dames 1 Lie
3-2
18/10 16u30 Dames 2
Ideefiks
Thuis
3-2
25/10 12u15
Kielvo
Heren 1 Kie
0-3
25/10 15u00
Animo Hemix
Heren 2 Hem
0-3
25/10 15u00 De Strandjutter Dames 2
Alo 3-2
08/11 13u00
Heren 1 Devo
Thuis 3-1
08/11 18u00 Heren 2 Pannenhuiseke
Thuis 3-1
08/11 15u00
Dames 1 Mavoc Thuis 3-0
08/11 16u30
Dames 2 Komart
Thuis
3-0
15/11 14u00 Dennenbad OV
Heren 2 Zan
3-1
16/11
18u00
Deawoo Lier
Dames 1 Lie
3-0
22/11 16u30
Heren 1 Dennenbad OV
Thuis 3-2
22/11 18u00 Heren 2 Niel 1
Thuis 0-3
22/11
15u00
Dames 1 Schilde
Thuis 0-3
22/11 14u00
Pannenhuiseke Dames 2
Ede
0-3
29/11 13u00
Heren 1 Animo Hemix
Thuis 3-0
29/11 15u45
Niel 2
Heren 2 Nie
1-3
29/11
15u00 Dames 1 Loenhout
Thuis 3-1
29/11 16u30
Dames 2 Joledi Thuis
3-0
06/12 14u00
De Schorren Dames 2 Schu
3-0
13/12 14u00
Zorgvliet 2
Heren 1 Schu
0-3
13/12
18u00
Bravoc
Dames 1 Bra
3-1
13/12 16u30
Dames 2
Lier
Thuis
3-0
21/12
09u30
Wavoc
Dames 1 Wav 3-0 ff
03/01
18u30
Olvek Dames 1 Eke 2-3
03/01 13u15
Joledi
Dames 2 Mor
0-3
10/01 18u00 Heren 2 Dennenbad OV
Thuis 3-2
10/01 15u00
Dames 1 Boechoutse
Thuis 3-1
10/01 16u30
Dames 2
Jong Edegem
Thuis
..-..
17/01
12u15
Kielvo
Heren 2 Kie
..-..
17/01 15u00
Dames 1 Lier
Thuis 3-0
24/01 13u00
Heren 1 Pannenhuiseke
Thuis 3-1
24/01 18u00 Heren 2 Deurne OB
Thuis ..-..
24/01 15u00
Dames 1 Olvek
Thuis 3-0
24/01 16u30
Dames 2 De Schorren
Thuis
..-..
31/01 13u00
Komart Dames 2
Kon
..-..
07/02 15u00
Heren 1 Kielvo
Thuis 3-0
07/02 18u00 Heren 2 Devo
Thuis ..-..
07/02 18u30
Mavoc
Dames 1 Mav
3-0
07/02 16u30
Dames 2 Pannenhuiseke Thuis ..-..
14/02 16u00
Devo
Heren 1 Schu
1-3
14/02
14u00
Zorgvliet 2
Heren 2 Schu
..-..
14/02 15u00
Dames 1 Deawoo Lier
Thuis 0-3
14/02 16u30
Lier
Dames 2
Lie
..-..
21/02 13u00
Heren 1 Heren 2
Thuis 3-2
21/02 15u00
Schilde
Dames 1 Sch
3-2
28/02 15u00
Animo Hemix
Heren 1 Hem
0-3
06/03 15u45 Niel 2
Heren 1 Nie
2-3
06/03
15u45
Niel 1
Heren 2 Nie
3-1
06/03 14u00
Sloep
Dames 2 Bors
..-..
13/03 13u00
Heren 1 Niel 1
Thuis ..-..
13/03 18u00 Heren 2 Animo Hemix
Thuis ..-..
13/03 16u30
Dames 2 Zorgvliet
Thuis
..-..
20/03 14u00 Dennenbad OV
Heren 1 Zan
..-..
20/03
14u00
Pannenhuiseke
Heren 2 Ede
..-..
27/03 15u00 Deurne OB
Heren 1 Alo
..-..
27/03 15u00
Ideefiks
Dames 2
Alo
..-..
03/04 13u00
Heren 1 Zorgvliet 2
Thuis ..-..
03/04
18u00
Heren 2 Niel 2
Thuis ..-..
03/04 16u30
Dames 2
De strandjutter Thuis ..-..

Heren 1

Hier vind je een volledige lijst van de zalen.

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Zaal Uitslag
20/09 15u45 Niel 1 Heren 1 Nie 3-1
27/09 13u00
Heren 1 Deurne OB
Thuis 3-1
04/10 16u30
Heren 1 Niel 2
Thuis 3-2
11/10 14u00
Pannenhuiseke
Heren 1 Ede
0-3
18/10 18u00
Heren 2
Heren 1 Thuis 1-3
25/10 12u15
Kielvo
Heren 1 Kie
0-3
08/11 13u00
Heren 1 Devo
Thuis 3-1
22/11 16u30
Heren 1 Dennenbad OV
Thuis 3-2
29/11 13u00
Heren 1 Animo Hemixem
Thuis 3-0
13/12 14u00
Zorgvliet 2
Heren 1 Schu
0-3
24/01 13u00
Heren 1 Pannenhuiseke
Thuis 3-1
07/02 15u00
Heren 1 Kielvo
Thuis ..-..
14/02 16u00
Devo
Heren 1 Schu
..-..
21/02 13u00
Heren 1 Heren 2
Thuis ..-..
28/02 15u00
Animo Hemix
Heren 1 Hem
..-..
06/03 15u45 Niel 2
Heren 1 Nie
..-..
13/03 13u00
Heren 1 Niel 1
Thuis ..-..
20/03 14u00 Dennenbad OV
Heren 1 Zan
..-..
27/03 15u00 Deurne OB
Heren 1 Alo
..-..
03/04 13u00
Heren 1 Zorgvliet 2
Thuis ..-..

Heren 2

Hier vind je een volledige lijst van de zalen.

Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Zaal Uitslag
20/09 16u00 Devo Heren 2 Schu 3-2
27/09 18u00
Heren 2 Zorgvliet 2
Thuis 3-2
04/10
18u00
Heren 2 Kielvo
Thuis 3-0
11/10
15u00
Deurne OB
Heren 2 Alo
2-3
18/10 18u00
Heren 2
Heren 1 Thuis 1-3
25/10 15u00
Animo Hemix
Heren 2 Hem
0-3
08/11 18u00 Heren 2 Pannenhuiseke
Thuis 3-0
15/11 14u00 Dennenbad OV
Heren 2 Zan
3-1
22/11 18u00 Heren 2 Niel 1
Thuis 0-3
29/11 15u45
Niel 2
Heren 2 Nie
1-3
10/01 18u00 Heren 2 Dennenbad OV
Thuis 3-2
17/01
12u15
Kielvo
Heren 2 Kie
..-..
24/01 18u00 Heren 2 Deurne OB
Thuis ..-..
07/02 18u00 Heren 2 Devo
Thuis ..-..
14/02
14u00
Zorgvliet 2
Heren 2 Schu
..-..
21/02 13u00
Heren 1 Heren 2
Thuis ..-..
06/03
15u45
Niel 1
Heren 2 Nie
..-..
13/03 18u00 Heren 2 Animo Hemix
Thuis ..-..
20/03
14u00
Pannenhuiseke
Heren 2 Ede
..-..
03/04
18u00
Heren 2 Niel 2
Thuis ..-..

Dames 1

Hier vind je een volledige lijst van de zalen.

20/09 19u00 Loenhout Dames 1 Loe 3-2
27/09 15u00
Dames 1 Bravoc 2
Thuis 3-2
04/10
15u00
Dames 1 Wavoc
Thuis 3-0
11/10 18u00
Boechoutse
Dames 1 Boe
2-3
18/10 14u30
VC Lier
Dames 1 Lie
3-2
08/11 15u00
Dames 1 Mavoc Thuis 3-0
16/11
18u00
Deawoo Lier
Dames 1 Lie
3-0
22/11
15u00
Dames 1 Schilde
Thuis 0-3
29/11
15u00 Dames 1 Loenhout
Thuis 3-1
13/12
18u00
Bravoc
Dames 1 Bra
1-3
21/12
09u30
Wavoc
Dames 1 Wav 3-0 ff
03/01
18u30
Olvek Dames 1 Eke 2-3
10/01 15u00
Dames 1 Boechoutse
Thuis 3-1
17/01 15u00
Dames 1 Lier
Thuis 3-0
24/01 15u00
Dames 1 Olvek
Thuis 3-0
07/02 18u30
Mavoc
Dames 1 Mav
3-0
14/02 15u00
Dames 1 Deawoo Lier
Thuis 0-3
21/02 15u00
Schilde
Dames 1 Sch
3-2

Dames 2

Hier vind je een volledige lijst van de zalen.

20/09 18u00 Jong Edegem Dames 2 Ede 3-2
27/09 16u30 Dames 2 Sloep VC 1 Thuis
1-3
04/10
16u00
Zorgvliet
Dames 2
Schu
0-3
18/10 16u30 Dames 2
Ideefiks
Thuis
3-2
25/10 15u00 De Strandjutter Dames 2
Alo 3-2
08/11 16u30
Dames 2 Komart
Thuis
3-0
22/11 14u00
Pannenhuiseke Dames 2
Ede
0-3
29/11 16u30
Dames 2 Joledi Thuis
3-0
06/12 14u00
De Schorren Dames 2 Schu
3-0
13/12 16u30
Dames 2
Lier
Thuis
3-0
03/01 13u15
Joledi
Dames 2 Mor
0-3
10/01 16u30
Dames 2
Jong Edegem
Thuis
..-..
24/01 16u30
Dames 2 De Schorren
Thuis
..-..
31/01 13u00
Komart Dames 2
Kon
..-..
07/02 16u30
Dames 2 Pannenhuiseke Thuis ..-..
14/02 16u30
Lier
Dames 2
Lie
..-..
06/03 14u00
Sloep
Dames 2 Bors
..-..
13/03 16u30
Dames 2 Zorgvliet
Thuis
..-..
27/03 15u00
Ideefiks
Dames 2
Alo
..-..
03/04 16u30
Dames 2
De strandjutter Thuis ..-..

Hier vind je een volledige lijst van de zalen.